top nabídka realit
Třígenerační RD v obci Měchenice

chci hypotéku

Jak nejvýhodněji financovat nemovitost?Dobrý den, vítám Vás na naší internetové stránce věnované financím.
Jmenuji se Věra Zapletalová, zabývám se finančním poradenstvím a současně také realitní činností. Vyřídím Vaši hypotéku komplexně, od začátku do úplného vyčerpání , pomohu obstarat veškeré potřebné náležitosti a zajistím Vám následný servis. Mé služby jsou ve většině případů bezplatné.


Hypotéky

Pomohu Vám zajistit potřebné finance na řešení Vašeho bydlení. V současné době, se vzhledem k probíhající finanční krizi na světových trzích snižuje ochota bank poskytovat úvěry. Pro klienta vznikají naprosto nepřehledné situace, kdy banky mění podmínky poskytování úvěrů ze dne na den.
ČNB snižuje sazby, ale banky na to většinou nereagují. Pro klienty zpřísňují podmínky a některé nabízené produkty jako 100%  hypotéka mizí z nabídky bank. V důsledku toho vznikají výrazné rozdíly mezi jednotlivými bankami. Banky se liší různými podmínkami pro poskytování hypoték i v nabízených úrokových mírách. Najít nejvýhodnější hypotéku znamená obejít všechny banky. A to doslova.
Pokud využijete našich služeb, ušetříte si spoustu času a peněz. U námi zpracovaných úvěrů získáte výhodnější podmínky než Vám nabídne banka. Nevěříte? Můžete k nám přijít s konkrétní nabídkou a ověřit si, jaké podmínky by jste získali u nás.  
Pomůžeme Vám zorientovat se v současné nabídce bank a vyhledat nejvýhodnější nabídku na trhu financí. Zdarma a kompletně vyřídíme Váš hypotéční úvěr.


Řešení exekucí

Nabízíme vyřešení  exekuce formou půjčky od soukromých investorů, nebo nebankovním subjektem. Následně zajistíme úvěr na splacení této půjčky, která bývá poskytnuta jen na krátké období.


Konsolidace půjček se zástavou nemovitosti

Máte více půjček s nevýhodnou úrokovou sazbou ? Zatěžují Vás měsíční splátky jednotlivých půjček nad rámec Vašich možností? Sloučíme je do jedné půjčky se zajištěním nemovitostí. Měsíčně tak snížíme Vaše výdaje. Konsolidace je možná i pro klienty se záznamem v registru.


Máte již návrh hypotéky od Vaší banky?

Pokud jste již absolvovali návštěvu banky a dostali nabídku,ve většině případů mohu vyhledat banku s nižší úrokovou sazbou nebo vyjednat vyjímku, oproti běžně nabízené. Hypotéka se  splácí řadu let a tak každých ušetřených  100 korun měsíčně znamená, po přihlédnutí k délce splatnosti hypotéky, ušetřené desetitisíce korun.Můžeme vyřídit dále.:

Hypotéku bez dokládání příjmu (až do 70% hodnoty nemovitosti) - i pro klienty se záznamem v registru.

Hypotéku, kde vybrané povolání nemusí dokládat příjmy.

Hypotéku, kde se bonita dokládá prohlášením o majetku ve výši hypotéky.

Hypotéku, kde se příjem podnikatelů posuzuje dle obratu.

Hypotéku na komerční nemovitosti, generující příjmy z pronájmu (i budoucí)

Hypotéku pro cizince - včetně občanů států mimo Evropskou unii - hypotéky na nemovitost kupovanou formu s. r. o.

 Hypotéku v kombinaci se stavebním spořením - platíte úroky z hypotéky a zároveň si spoříte na stavební spoření, kde čerpáte státní podporu. Po ukončení stavebního spoření splatíte naspořenou částkou jednorázově hypotéku. Dále platíte znovu jen úrok ze zbývající částky hypotéky a opět si začínáte spořit na nové stavební spoření.... Tato kombinace se vzhledem k omezení státní podpory vůči ceně bytů vyplatí v případě možnosti, mít uzavřeno více stavebních spoření (např. pro rodiny s dětmi). Pak je tato kombinace levněji, než klasická hypotéka.

Hypotéku v kombinaci s investičním, nebo kapitálovým životním pojištěním.

Platíte jen úroky z hypotéky a zároveň si spoříte na životní pojištění, kde se Vám připisují výnosy. Na konci hypotéky splatíte celou hypotéku ze životního pojištění. Tato kombinace se vyplatí mladým lidem do 30 let.

 
Refinancování hypotéky

V době otočky - tedy po skončení fixace úrokové sazby Vám banka nabídne novou úrokovou sazbu. Může jít o značně velký rozdíl, banka nabídne vyšší úrok než čekáte. Nabízíme možnost, přeúvěrovat  Vaší hypotéku  jinou bankou, tam, kde vyjednáme výhodnější podmínky. V  případě přeúvěrování již nebude muset platit žádné poplatky za schválení hypotéky. Banka se spokojí s předložením původní smlouvy o hypotéčním úvěru a s původním odhadem ceny nemovitosti.

 

Domluvte si schůzku na začátku hledání nemovitosti, ať víte jaký máte finanční prostor pro Vaše budoucí bydlení a co vše si můžete dovolit.

Volejte na telefon 773674740, nebo můžete položit dotazy pomocí emailu info@bvsreal.cz
Děkujeme

partneři

Certifikujeme realitní makléře.
Geus-Plastová a dřevěná okna
VH-Vzduchotechnika
Český internet.cz
BVS © 2008 - 2013
edited by milanknop.cz