top nabídka realit
Třígenerační RD v obci Měchenice

chci prodat

- nejsme kouzelníci ale profesionálové!

 

Vážení klienti,

Jdeme cestou, na které není místo pro slibování zázraků, klamání klientů a pronášení pochybných megalomanských hesel typu „prodáváme nejvíce nemovitostí" nebo "nejrychlejší prodej Vaší nemovitosti". Samozřejmostí je odsouzení praktik vylepování plakátů s textem „koupím byt v této lokalitě" nebo nabízení fiktivních kupců.

 

Stavíme své služby na jednoduchém principu důvěry mezi makléřem a jeho klientem, za podpory chytrých softwarových aplikací. A proto si Vám dovolujeme nabídnout náš propracovaný a zkušenostmi prověřený systém zprostředkovatelských služeb a postupů při prodeji nemovitostí. Naši úspěšnost při realizaci zakázek nám umožňuje strategie prezentace nemovitosti a kvalitní práce s poptávkou.

Naší největší výhodou v době krize na trhu realit je efektivní nabídka zprostředkování, kdy díky racionální firemní hierarchii a snahy o efektivitu našich služeb si můžeme dovolit nabízet naše služby levněji než většina konkurence s přebujelým byrokratickým aparátem a nesmyslnou reklamou na sebe sama (nikoli na své nabídky). Naše nabídka zprostředkovatelských služeb se opírá o výši provizí obvyklých v zemích EU a nemá vliv na kvalitu odvedených služeb, přičemž nabídka námi prezentovaných nemovitostí není zbytečně předražena o zprostředkovatelské služby a je tak lépe prodejná.

 

Naším zájmen není pouhé pasívní nabízení Vaší nemovitosti na internetu a čekat až se zájemce sám ozve (takto funguje 90% realitních kanceláří). Zájemce z poptávek oslovujeme aktivně sami po předchozí nabídce e-mailem.

Nabízíme Vám další nespornou výhodu a to, že se snažíme o opravdu komplexní služby a ty nekončí jen klasickým zprostředkováním prodeje, ale pokračují nabídkou dalších služeb s nemovitostmi spojenými, jako jsou např. rekonstrukce, stavební úpravy, výstavba, stěhování, návrhy a realizace kuchyňské linky. Dále může náš klient využit zvýhodněných nabídek u našich vyzkoušených partnerů společně se slevou, kterou se naši partneři našim klientům zavázaly v rámci projektu BVS.
Dále má náš klient možnost čerpat slevu na poskytnuté zprostředkovatelské služby, které s každou další realizovanou zakázkou stávají pro klienta výhodnější.

 

Naše služby jsou nastaveny tak aby pro klienta komplexní a náš klient mohl pohodlně, bezpečně prodat svoji nemovitost aniž by sám musel řešit všechny aspekty prodeje nemovitosti. Tj. klient nám zadá prodej nemovitosti a dále jen čeká na podpis smlouvy a následně kasíruje kupní cenu.

 

Náš systém má tu výhodu že prodávající klient od nás dostává statistiku náhledů na jeho prodávanou nemovitost a může si tak udělat svůj obrázek o nabízené kupní ceně a poté se svobodně rozhodnout o její výši.

Naše nové interaktivní webové stránky dokážou sami pracovat s poptávkou, tj. v momentě zadání nabídky automaticky osloví všechny relevantní zájemce, které získáváme prostřednictví internetu a zároveň upozorní jak makléře tak i prodávajícího na relevantní poptávku. Stejně tak funguje systém při zadání poptávky, kdy systém vyfiltruje adekvátní nabídky. Náš systém má tu výhodu, že prodávajíc klient od nás dostává statistiku náhledů na jeho prodávanou nemovitost a může si tak udělat svůj obrázek o reálnosti nabízené kupní ceny a poté má možnost se svobodně rozhodnout o její výši.

 

O kvalitě a odbornosti Vás rádi přesvědčíme. Prosím kontaktujte nás na tel.č. 773674740 nebo na email adrese hampl@bvsreal.cz

 

Děkujeme, s přátelským pozdravem za BVS real, spol. s r.o., Lukáš Hampl, senior broker.

partneři

Certifikujeme realitní makléře.
Reality Nabídka
Geus-Plastová a dřevěná okna
Český internet.cz
BVS © 2008 - 2013
edited by milanknop.cz