top nabídka realit
Třígenerační RD v obci Měchenice

o projektu BVS

Filozofie projektu BVS
BYDLENI - VZDĚLÁNÍ - SPOKOJENOST
 

Základní myšlenkou projektu BVS je efektivní propojení synergicky působících firem a jednotlivců jež si vzájemně nekonkurují ale mohou si vzájemně prospět a cílovému zákazníkovi umožní v rámci projektu BVS čerpat výhody z široké nabídky služeb ze slev poskytnutých v rámci projektu BVS. Základním faktorem synergického anagmentu pro fungování projektu BVS je pečlivý výběr a prověření smluvních partnerů projektu BVS.

 

Základní motto projektu BVS: „nic není tak dobré aby to nemohlo být ještě lepší"

Projekt BVS vznikl na počátku roku 2008 jako projekt podpory podnikatelské činnosti formou nové velmi progresivní metody vzdělávání, vytváření systémů vedení a podpory lidí, efektivní komunikace a rozvíjení mezilidských vztahů, IT technologii a marketingu. Projekt BVS je postaven na jedné z nejdůležitějších složek mezilidských vztahů, tj. důvěře mezi dodavatelem a jeho klientem.
A dále ve spolupráci s našimi finančními makléři, jsme schopni zajistit i další financování formou úvěrů, půjček, pojištění osob, majetku, odpovědnosti atd.

Další činnosti projektu, je nabídka inzerce na našich webových stránkách partnerům, kteří s námi spolupracují a do budoucna spolupracovat budou a kteří poskytují našim členům různé úlevy.
Dále připravujeme, ve spolupráci s významnou makléřskou společností, rozšíření nabídky pro naše členy o další produkty, konkrétně o pojištění osob, majetku, odpovědnosti atd.
Vzhledem k tomu, že projekt BVS je stále, z pohledu jeho cílů, na startovní čáře, omlouváme se Vám, že některé věci ještě nefungují tak, jak by fungovat měli a některé se budou doplňovat postupně, podle dokončení vývoje. Jedná se především o unikátní a způsob intranetové komunikace.

 

Všem návštěvníkům našich stránek se omlouváme za určité technické problémy, které mohou být způsobeny tvorbou nových stránek, které přinesou našim návštěvníkům větsí konfort ovládání a více informací.

partneři

Certifikujeme realitní makléře.
Reality Nabídka
Geus-Plastová a dřevěná okna
VH-Vzduchotechnika
BVS © 2008 - 2013
edited by milanknop.cz